Kosmetické studio

Masáže:

 

1) Manuální liftingová masáž obličeje

 

 

Liftingová masáž se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Tato masáž zpomaluje stárnutí pleti (předchází tak vzniku vrásek a pokud vrásky již vznikly, způsobuje jejich zmírnění). Liftingová masáž dále podporuje regeneraci, snižuje napětí v obličeji, zvyšuje pružnost pokožky. Jako každá masáž má pozitivní vliv i na naši psychiku.

 

 

Masérský kurz jsem absolvovala u zakladatele sestavy pro manuální lifting obličeje v ČR – Roberta Al Arefa. Sestavil ji na základě dlouholetého studia dané problematiky, vlastní praxe, zkušeností z anatomie a fyziologie na 1. lékařské fakultě Karlovy University a inspirací ze zahraničí. Daná metoda byla uznána lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku.

 

 

Doporučená kůra pro maximální efekt je 10 masáží

 

 

Pro optimální dosažení výsledků se doporučuje absolvovat 10 procedur krátce po sobě – nejlépe v intervalu 1x-2x týdně, poté chodit pravidelně jednou za tři týdny až měsíc.

 

Kontraindikace :

 

  • viróza, chřipka nebo teplota (při masáži totiž dochází k prokrvení svalů a začínající nemoc se přitom může výrazně urychlit či zhoršit)

 

  • jakéhokoliv infekční onemocnění či zánět kdekoliv v těle a také při užívání antibiotik

 

  • akutní kožní onemocnění a zánětlivé projevy na obličeji (akutní ekzém, lupenka, atopický ekzém, těžký stav akné)
  • bolestivé záněty obličejových nervů

 

  • podstoupení nedávného chirurgického liftingu či aplikace injekcí botulotoxinových nebo kyseliny hyaluronové – masáž lze provést za cca 3-4 měsíce od aplikace těchto injekcí či od plastické operace – v každém případě se poraďte se svým ošetřujícím lékařem

 

 

 

 

2) Indická antistresová masáž hlavy

 

 

Indická antistresová masáž hlavy je ve své domovské zemi součástí každodenního života. Jedná se o masáž zklidňující, relaxační. Velmi účinně působí proti stresu, s kterým se dnes neustále setkáváme. Pokud je aplikována pravidelně, tak dokáže omezit nebo i odstranit výskyt migrén.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Odesláno..